„Zaczarowane Przedszkole” jest starannie przygotowane na przyjęcie dzieci. Wyposażenie naszej placówki spełnia wszelkie normy i wymogi techniczne oraz wytyczne sanepidu. Sale są przytulne, pełne jasnych kolorów oraz posiadają tematyczne kąciki zainteresowań. Wszelkie pomoce i materiały edukacyjne w jakie wyposażone jest nasze przedszkole posiadają wymagane certyfikaty i są w bezpieczny sposób dostępne dla dzieci - to one podejmują decyzję o rodzaju aktywności. Pomoce i materiały dydaktyczne zostały tak dobrane aby zachęcały i stymulowały wszechstronny rozwój dziecka.

Każda z 4 sal zabaw wyposażona jest we własny węzeł sanitarny z umywalkami oraz ubikacjami a w sali przeznaczonej dla najmłodszych dzieci także w prysznic. Sala przeznaczona dla naszych maluszków umożliwia także dzieciakom komfortowy odpoczynek podczas leżakowania. Każde dziecko posiada także indywidualną szafkę w wygondej i przestronnej szatni.

Przedszkole dysponuje również odpowiadającym wszelkim normom bezpieczeństwa wewnętrznym placem zabaw wraz z zieleńcem, który daje dzieciom dużo radości i codzienną możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Teren przedszkola jest ogrodzony i wyposażony w system monitoringu (w tym placu zabaw) co pozwala na ciągłe czuwanie nad wychowankami i gwarantuje ich bezpieczeństwo.

Przedszkole Niepubliczne „Zaczarowane Przedszkole”
Zaczarowany Klub Dziecięcy
Magic Words - English Academy for Kids

41-717 Ruda Śląska, ul. E. Szramka 3
e-mail: kontakt@zaczarowane.pl
tel.+ 48 535 155 551 

Copyright 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 Zaczarowane przedszkole. All rights reserved.